FİLLİ BOYA DALMAÇYALI TAŞYÜNÜ 5 CM  150KG/M³

105,00 TL / M²  – KDV HARİÇ

FİLLİ BOYA EXPERT TAŞYÜNÜ 5 CM  120KG/M³

80,00 TL / M²  – KDV HARİÇ

FAWORİ TAŞYÜNÜ  5 CM  120KG/M³

80,00 TL / M²  – KDV HARİÇ

FİLLİ BOYA EXPERT TAŞYÜNÜ  5 CM  50KG/M³

40,00 TL / M²  – KDV HARİÇ

FAWORİ TAŞYÜNÜ  5 CM  50KG/M³

35,00 TL / M²  – KDV HARİÇ

TAŞYÜNÜ 5 CM  50KG/M³

30,00 TL / M²  – KDV HARİÇ

TAŞYÜNÜ 5 CM  120KG/M³

64,00 TL / M²  – KDV HARİÇ

TAŞYÜNÜ 5 CM  150KG/M³

82,00 TL / M²  – KDV HARİÇ

TAŞYÜNÜ İLE MANTOLAMA FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TAŞYÜNÜ

Taş yünü volkanik kayaçlardan elde edilen bazalt, diyabaz, dolomit gibi mineral, inorganik taşların 1400-1500°c arasında ergitilip, elyaf haline gelmesiyle oluşturulan ve %97 oranında doğal elyaf içeren yangına karşı dayanıklı, su itici özelliği olan ısı ve ses yalıtım malzemesidir.

Lifli yapısının tüm katmanlarına uygulanan özel işlemler sonucu elde edilen doymuş yapıdaki taş yünü iyi bir su itici olarak davranış gösterir. Sahip olduğu buhar geçirgenliği sayesinde nemin bina içerisinde tutunması engellenmiş olur. Taş yünü ile yalıtılmış yapılar daha sağlıklı ve konforlu hale gelir. Taş yünü boyutsal kararlılığı sayesinde sıcaklık değişiminden etkilenmez. Uzun lif yapısı sayesinde, kesim ve laminasyonda, düzgün kenar ve yüzeye sahip ürün elde edilmesine imkan sağlar.

Binaların çatılarında, bölme duvarlarda, dış cephe yalıtımlarında, fırınlarda, çelik kapıların yalıtımlarında, gemi inşaatlarında, elektrikli ev aletlerinde, eğlence mekanlarında ve sinemalarda; ısı, ses, rutubet yalıtımı ve yangın güvenliği gerektiren her yerde üst düzeyde yalıtım yapma özelliğine sahiptir.

TAŞYÜNÜ FİYATLARI

Taşyününde yaptığımız kuvvetli ve isabetli stoklar ve bağlantılar çerçevesinde taşyünü fiyatlarını minimum düzeyde piyasaya sunuyoruz. Taşyünü fiyatları (tır bazlı veya perakende) için bize ulaşmanızı öneririz